На головну Написати листа

 

На головну

|  Колективи  |  Робота МБК  |  Фотогалерея  |  Інтер'єр МБК  Директор Будинку  |  Контакти  |

 

РЕГІОНАЛЬНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "МИСТЕЦЬКІ БАРВИ"

У 2002 році адміністрацією Будинку культури започатковано регіональний молодіжний фестиваль "Мистецькі барви", який вже у 2005 році набув статусу Всеукраїнського.

Фестиваль проходить під патронатом Прилуцької міської ради на чолі з Миколою Олексійовичем Бабієм, за підтримки начальника управління культури міської ради Світлани Петрівни Бірюзової.

Головним ініціатором і директором фестивалю "Мистецькі барви" є директор міського Будинку культури Олександр Олександрович Дубовик.

У 2005 році Прилуцька земля приймала гостей з восьми областей України, з м. Харкова та м. Києва. Це була чудова зустріч з молодістю та мистецтвом.

У лютому 2006 року планується провести V ювілейний фестиваль "Мистецькі барви" і запросити молоді таланти не лише з України, а і з інших держав.


Прес-реліз фестивалю «Мистецькі барви»

4-6 лютого 2005 року

 

Номінація "Українська народна пісня"

1. Дмитро Хропатий, м. Чернігів - 1 місце

2. Ангеліна Третьякова, с. Ярославка Бобровицького р-ну - 2 місце

3. Вокальний ансамбль "Арт -клас" вокальної студії "Натхнення" школи мистецтв (м. Прилуки) - 2 місце

4. Вокальний ансамбль "Зіронька" вокальної студії "Натхнення" школи мистецтв (м. Прилуки) - 3 місце

5. Микола Дурас, с. Манжосівка Прилуцького району - 3 місце

Номінація "Українська естрадна пісня" 

(10–12 років)

6. Назар Слюсарчук, м. Заліщики Тернопільської області - 1 місце

7. Інна Кірічок, м. Прилуки - 2 місце

8. Ірина Виливок, м. Прилуки - 2 місце

9. Катерина Суботова, м. Черкаси - 3 місце

10. Тетяна Боринська, м. Заліщики Тернопільської області - 3 місце

Номінація "Українська естрадна пісня" 

(13–17 років)

11. Анна Василенко, м. Київ - 1 місце

12. Максим Іващенко, м. Ніжин - 2 місце

13. Тетяна Полянна, . Журавка Варвинського району - 2 місце

14. Вікторія Костенко,  м. Краснокутськ Харківської області - 3 місце

Номінація „Українська естрадна пісня” 

(18–21 рік)

15. Ганна Мукосєєва, м. Конотоп Сумської області - 1 місце

16. Юлія Костюк, м. Харків - 2 місце

17. Олена Височіна, м. Харків - 2 місце

18. Сергій Трачук, м. Умань Черкаської області - 3 місце

19. Олена Коваленко, м. Умань Черкаської області - 3 місце

Номінація "Українська естрадна пісня" 

(22 – 32 роки)

20. Світлана Кудрич, м. Харків - 1 місце

21. Катерина Псьол, м. Харків - 2 місце

22. Ірина Шевченко, м. Прилуки - 2 місце

Номінація "Прогресивна музика"

23. Гурт  "Друге Дихання", м. Черкаси - 1 місце

Номінація "Естрадний ансамбль"

24. Проект "Арт - майстер", м. Черкаси - 1 місце

25. Вокальний ансамбль "Забава" вокальної студії "Натхнення" школи мистецтв (м. Прилуки) - 3 місце

Номінація "Сучасний танець"

26.  Катерина Варченко, м. Прилуки - 1 місце

27. Старша та молодша групи  шоу – балету "Ярмарка", м. Чернігів - 2 місце

28. Старша та молодша групи народного  театру хореографічної мініатюри "Апломб" (м. Прилуки) - 2 місце

29. Ансамбль танцю "Ярославна", м. Бобровиця Чернігівської області - 3 місце

Номінація "Народний танець"

30. Ансамбль танцю  "Ярославна", м. Бобровиця - 3 місце

31. Танцювальний колектив "Кришталевий черевичок", м.  Носівка - 3 місце

Номінація "Бардівська пісня"

32. Бабич Владислав, м. Конотоп Сумської області - 2 місце

33. Оксана Назаренко, м. Прилуки - 2 місце

34. Алла Кугук, м. Ніжин - 3 місце

ГРАН – ПРІ фестивалю "Мистецькі барви"

35. Ансамбль танцю „Талісман”, м. Конотоп Сумської області


Прилуки приймали 350 учасників з восьми областей України: Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Тернопільська, Харківська, Миколаївська, Сумська, Київська.

ЖУРІ ФЕСТИВАЛЮ
1. Заступник директора навчально - методичного обласного центру народної творчості Олександр
Левочко
2. Головний балетмейстер Чернігівської області – Олександр Олександрович Ботан
3. Балетмейстер, викладач хореографії Київського обласного училища культури та мистецтв -
Інга Шатілова
4. Завідувач кафедри хореографії Рівенського державного гуманітарного університету,
Лауреат Міжнародних фестивалів, професор – Володимир Годовський
5. Директор творчої майстерні Анатолія Матвійчука - Любов Матвійчук
6. Начальник управління культури Прилуцької міської ради – Світлана Бірюзова
7. Народний артист України, співак і композитор, голова журі – Анатолій Матвійчук

СПОНСОРИ ФЕСТИВАЛЮ
1. Прилуцька міська рада.
2. Філія Промінвестбанку в м. Прилуки.
3. "Прилуцький хлібзавод"

Інформаційні спонсори:
ТБ Прилуки
"Град – Прилуки"
"АИР"

 

 

 

Copyright © Priluki MBK 2005