<< Назад

На головну Написати листа

 

 

 

Фестивалі, у яких брали участь колективи МБК у 2005 році

„Горлиця” - 07.05 - Обласне свято музики, фольклору та хореографії в м. Чернігові „Барви Придесення” (учасники).
17.09 - Участь у Здвиженському ярмарку (м. Прилуки) (подяка).


07.10 - Участь аматора-гармоніста у концерті Лауреатів Міжнародного фестивалю „Грай, гармонь” у м. Києві (диплом лауреата, цінний подарунок).


„Рампа” - 30.06 - Х ювілейний Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва „Від Гіпаніса до Борисфена” в м.Очакові (лауреат).


21.10 ІV - Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів „Театральна осінь - 2005” (дипломант).


28.11 - Відбірковий конкурс Всеукраїнського фестивалю сатири і гумору „Вишневі усмішки” (лауреат І ступеня).


„Прилучанка” - 03.02. - ІV Всеукраїнський молодіжний фестиваль „Мистецькі барви” (м. Прилуки) (лауреат ІІ ступеня).


23.09 - Всеукраїнський фестиваль „Верховинця степова криниця” у м. Нова Каховка (лауреат ІІІ ступеня).
Оркестр народних інструментів - 23.09 - "Всеукраїнський криниця” у м. Нова Каховка, фестиваль „Верховинця степова".


„Апломб” - 04.02 - Всеукраїнський молодіжний фестиваль „Мистецькі барви” (диплом лауреата ІІ премії).


27.03 - ХІ фестиваль „Весняні ластівки” м. Київ (учасники).


07.05 - Обласне свято музики, фольклору та хореографії в м. Чернігові „Барви Придесення” (учасники).


20.10 - Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів „Театральна осінь-2005” (диплом лауреата).


09. 12. - Відбірковий тур обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості „Шукаємо таланти” в м. Прилуки (переможці).


18.12 - Обласний фестиваль „Шукаємо таланти” (м.Чернігів) (дипломанти).


„Калина” - 18.08 - Фестиваль на Національному Сорочинському ярмарку (с.Сорочинці Полтавської обл.) (диплом за зайняте ІІІ місце).


24.08 - Концертна програма до Дня Незалежності України (грамота).


17.09 - Участь у Здвиженському ярмарку (м.Прилуки) (подяка).


18.09 - Фольклорний фестиваль „Весільна осінь – 2005” у м. Київ (подяка за І місце).


01.10 - Фестиваль у с. Качанівка.


08.10 - Покровський ярмарок у м.Ніжині.


14.10 - День козацького полку ім. Петра Сагайдачного на свято Покрови „Козацька берегиня” (грамота).


„Фантазія+” - 06.02 - Всеукраїнський молодіжний фестиваль „Мистецькі барви” (лауреати).


07.05. - ІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості серед дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей «Звичайне диво» (Гран-прі та Лауреати І премії).


«Камертон» - 06.02 - Участь у Всеукраїнському молодіжному фестивалі «Мистецькі барви» (лауреати).


24.04 - Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні «Зоряний дощ» м. Черкаси (лауреати).


14.05 - Участь у Міжнародному фестивалі сімей м.Чернігів «Від роду до роду» (диплом).


25.09 - Участь у обласному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Срібне джерельце» (лауреати).


26.11. - Благодійний фестиваль „Золотий фенікс” у м.Мена.


09.12 - Відбірковий тур обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості „Шукаємо таланти”.


«Ейла» - 09.12 - Відбірковий тур обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості „Шукаємо таланти”.

<< Назад